Úvod a seznámení

Go down

Úvod a seznámení

Post by Admin on Mon Nov 07, 2016 7:03 pm

Ahoj, zdravím vás,

tuto kategorii pravděpodobně čtete z důvodu zbytečné složitosti tohoto fóra, k tomu všemu je vše v angličtině. Určitě ale nebuďte vyplašení, s fórem se dá pracovat a dá se pochopit. Právě proto je tu tato kategorie a tento příspěvek. V tomto příspěvku se ale zaměříme spíše na to základní, s funkcemi bychom se tedy seznámili v dalším příspěvku, bylo by dobré přenechat ho funkcím celý. Nejprve si asi ujasníme pravidla.

Začneme s krátkým seznamem pravidel, bylo by fajn, kdyby je všichni poctivě dodržovali. Kdyby docházelo k jejich častému porušování, bude se muset přitvrdit, ale věřte mi, že to budu dělat nerada. Nechci vás k ničemu nutit ani vám rozkazovat, mé postavení (admin) mi toto právo nedává. Znamená to jen, že mohu spravovat toto fórum. Proto, pokud máte návrh na jiná pravidla, která by například tvořila kratší seznam, určitě se pochlubte. Váš nápad se nemusí týkat jen pravidel. Jste hráči, budu ráda, když budete tuto hru pomáhat tvořit. Zatím tu máme tato pravidla:

1) Nepoužívejte žádné vulgární výrazy, všechno jde vyjádřit i jinak, v kecku si pište jak chcete  Laughing
2) Nespamujte. Milí spameři, jestli si myslíte, že jste jakkoli vtipní a že jste něco víc, protože jste rebelové a porušujete pravidla, tak se mýlíte. Jste tak akorát ubozí a trapní.
3) Toto fórum je pouze pro hráče hry, protože je to herní fórum. Pokud uvažujete o registraci do hry, fórum si můžete pročíst, s hráči si podívejte třeba na chatu nebo se jich zeptejte na návštěvní knize, pokud je v chatu nezastihnete.
4) Nepleťte si tuto stránku s fóry s nějakou sociální sítí, je to herní fórum, jsme tu parta hráčů, nebudeme se rozšiřovat o cizí lidi kteří tuto hru ani nehrají, takže popř. zvěte do hry, ne do fóra.
5) Nezveřejňujte žádný zakázaný obsah. If you know what i mean :3.

Nemusíte se to učit na zpaměť, nejsou to zásady bezpečnosti v chemii a navíc jsou to všechno samozřejmosti.

Používáním tohoto fóra souhlasíte s následujícímu body. Pokud máte něco proti, holt vám nezbývá nic jinèho, než toto fórum nepoužívat.
1) je vaší povinností dodržovat pravidla, která je navíc možné i pozměnit  Very Happy
2) nesmíte SPAMovat
3) prosím vás pamatujte si heslo..
4) NIKDY NIKOMU nevyzrazujte heslo. Váš účet smíte používat jen vy. Admin tým po vás NIKDY heslo chtít nebude! Pokud ano, jedná se jen o nějakou náhrašku admin týmu.

To je zatím vše, čtěte další příspěvky této kategorie Exclamation Surprised

Admin
Admin

Posts : 2
Join date : 2016-11-07

View user profile http://alfoniria.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum